Kopa siana
25 000 - 30 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
25 000 - 30 000 zł
17,5 x 22,5 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "Iw. Trusz"
Proweniencja