Kwiaty w wazonie, 1956
3 000 - 5 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
3 000 - 5 000 zł
47 x 32 cm w św. p-p.
tempera/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Z. Radnicki 56"
Datowanie
1956
Proweniencja
opisany na odwrocie: "Zygmunt Radnicki / tempera"