27

Pejzaż jesienny z brzozami

ID: 6037

20 000 zł

20 000 - 22 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Katowice

63 x 87 cm w świetle ramy

gwasz, technika mieszana/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: "Togo K. Fałat"

Dzieła najmłodszego syna Juliana Fałata nie pojawiają się często na rynku aukcyjnym. W prezentowanym pejzażu można dostrzec nawiązania do stylu znanego ojca. Artysta zastosował szerokie pociągnięcia pędzla, które pozwoliły na swobodne rozłożenie plam koloru. Dekoracyjna kompozycja posiada sygnaturę malarza.

Stan zachowania: niewielkie ubytki tektury

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
15

Michał Wołodyjowski na stepie

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł