Cyganka, 1935
7 000 - 10 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
7 000 - 10 000 zł
58 x 48,5 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. g.: "G. Mendoly / - 935 -"
Datowanie
1935
Stan zachowania: niewielkie krakelury
Proweniencja