Łódź rybacka
3 000 - 4 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
3 000 - 4 000 zł
35 x 49,5 cm
olej/płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn. p. g.: "St. Żurawski."
Proweniencja