Przed lustrem
4 000 - 6 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
4 000 - 6 000 zł
35 x 23,5 cm w świetle ramy
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "Teod. Grott"
Proweniencja