Studium konia z natury, 1927
25 000 - 30 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
25 000 - 30 000 zł
40 x 50 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Wojciech Kossak / 1927"
Datowanie
1927
Proweniencja
- odręczny napis: "Studium z natury / mojej ręki / W. Kossak";
- pieczęć ręcznie wypełniona (częściowo czytelna): "158 / Wojciech Kossak / California / Trzysta pięćdziesiąt";
- pieczęć galeryjna (nieczytelna);
- pieczęć w otoku (częściowo czytelna): "Kraków"
Olszański K., Wojciech Kossak, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wrocław 1982.