17

Studium konia z natury, 1927

ID: 6015

25 000 - 30 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

40 x 50 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Wojciech Kossak / 1927"

Datowanie

1927

- odręczny napis: "Studium z natury / mojej ręki / W. Kossak";

- pieczęć ręcznie wypełniona (częściowo czytelna): "158 / Wojciech Kossak / California / Trzysta pięćdziesiąt";

- pieczęć galeryjna (nieczytelna);

- pieczęć w otoku (częściowo czytelna): "Kraków"

Olszański K., Wojciech Kossak, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wrocław 1982.

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rezerwacja
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
15

Michał Wołodyjowski na stepie

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł