Pejzaż górski, 1926
10 000 - 12 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
10 000 - 12 000 zł
49,5 x 71,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Alex. Mroczkowski. / 926"
Datowanie
1926
Stan zachowania: drobne spękania warstwy malarskiej, na odwrocie łatka płócienna
Proweniencja
na odwrocie napisy (częściowo czytelne): "Własność … / Kraków … / … 1926 r." (ołówkiem) oraz uszkodzony fragment ręcznie wypełnionej nalepki