Dar Pomorza, 1955
5 000 - 7 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
5 000 - 7 000 zł
33,5 x 23 cm w św. p-p.
olej/płyta
Sygnatura
sygn. p. d.: "E. Dzierżencki"
Proweniencja
opisany na odwrocie: "Gdynia 9 - IV - 55 - / Eug Dzierżencki"