Michał Wołodyjowski na stepie
50 000 - 60 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
50 000 - 60 000 zł
25 x 20 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "Juliusz Kossak"
Proweniencja
na odwrocie oprawy fragment kartki z odręcznym napisem: "Wołodyjowski na stepie Brozłogów [Rozłogów?]" (ołówkiem)
- Olszański K., Juliusz Kossak, Wydawnictwo „Kossakiana”, Kraków 2000.
- Witkiewicz S., Juliusz Kossak, wyd. 2, Nakładem Towarzystwa Wydawniczego Warszawa - E. Wende i Spółka, Lwów 1906.