15

Michał Wołodyjowski na stepie

ID: 6011

50 000 - 60 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

25 x 20 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "Juliusz Kossak"

na odwrocie oprawy fragment kartki z odręcznym napisem: "Wołodyjowski na stepie Brozłogów [Rozłogów?]" (ołówkiem)

- Olszański K., Juliusz Kossak, Wydawnictwo „Kossakiana”, Kraków 2000.

- Witkiewicz S., Juliusz Kossak, wyd. 2, Nakładem Towarzystwa Wydawniczego Warszawa - E. Wende i Spółka, Lwów 1906.

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rezerwacja
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł