Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie, 1923
2 000 - 3 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
2 000 - 3 000 zł
30 x 45 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "St. Fabijański 1923."
Datowanie
1923
Proweniencja