Kobieta w czarnym kapeluszu, 1930
4 000 - 5 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
4 000 - 5 000 zł
30 x 21 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "FPautsch 30" (ołówkiem)
Datowanie
1930
Proweniencja