Widok na Giewont, 1973
8 000 - 10 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
8 000 - 10 000 zł
44 x 62 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "LESZEK STAŃKO / 1973 R"
Datowanie
1973
Stan zachowania: krakelury
Proweniencja