Chaty w zimowym pejzażu, 1982
20 000 - 25 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
20 000 - 25 000 zł
46 x 58 cm w św. p-p.
pastel/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wiktor Zin / 82"
Datowanie
1982
Proweniencja