26

Strumyk, 1922

ID: 6035

12 000 - 14 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

39 x 27,5 cm

tempera/tektura fakturowana

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1922"

Datowanie

1922

- autorska pieczęć z informacjami o pracy: "Tytuł Strumyk / Rozmiary 40 x 27 1/2 Cena 15000 / SOTER JAXA MAŁACHOWSKI / Adres / KRAKÓW, ul. Wolska 32.";

- nalepka Związku Powszechnego Artystów Polskich w Krakowie: "ZWIĄZEK POWSZ. ARTYSTÓW POLSKICH / W KRAKOWIE. / Data przyjęcia 10/V 1922. / Autor Jaxa-Małachowski S. / Tytuł "Strumyk." / Rodzaj temp.  Rozmiar / Cena 1500 mar. / Nr. 3649."

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rezerwacja
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
15

Michał Wołodyjowski na stepie

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł