Łodzie nad brzegiem morza
3 000 - 4 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
3 000 - 4 000 zł
40 x 50 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "St. Żurawski"
Proweniencja
na odwrocie napis: "Lp 13545" (ołówkiem)