Krakowiak z fajką, 1901
2 500 - 3 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
2 500 - 3 000 zł
28 x 16 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Juliusz Holzmüller / Kraków 1901"
Datowanie
1901
Proweniencja