Modlitwa
3 000 - 4 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
3 000 - 4 000 zł
33 x 20,5 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "FPautsch"
Proweniencja