36

Samotny żeglarz, 1932

ID: 6059

5 000 - 7 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

31 x 39 cm w świetle ramy

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Wł. Nałęcz 1932"

Datowanie

1932

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rezerwacja
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
15

Michał Wołodyjowski na stepie

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł