Samotny żeglarz, 1932
5 000 - 7 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
5 000 - 7 000 zł
31 x 39 cm w świetle ramy
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wł. Nałęcz 1932"
Datowanie
1932
Proweniencja