Pejzaż architektoniczny, 1973
2 000 - 3 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
2 000 - 3 000 zł
47,5 x 67,5 cm w św. p-p.
gwasz, tempera/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: F. "Hayder 73"
Datowanie
1973
Stan zachowania: delikatne pofalowania papieru
Proweniencja