Statki na morzu, 1975
9 000 -11 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
9 000 -11 000 zł
48 x 68 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "E. Dzierżencki / 1975"
Datowanie
1975
Proweniencja