12

Plakat II Wystawy Towarzystwa Artystów Polskich „Sztuka”, 1898

ID: 6213

18 000 - 22 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

ok. 62,5 x 90 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. g.: "A"

Datowanie

1898

napis prawy bok: "LIT. A. PRUSZYŃSKI, KRAKÓW." (drukiem)

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rezerwacja
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
15

Michał Wołodyjowski na stepie

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł