Plakat II Wystawy Towarzystwa Artystów Polskich „Sztuka”, 1898
18 000 - 22 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
18 000 - 22 000 zł
ok. 62,5 x 90 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty l. g.: "A"
Datowanie
1898
Proweniencja
napis prawy bok: "LIT. A. PRUSZYŃSKI, KRAKÓW." (drukiem)