Na gromniczną
32 000 - 38 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
32 000 - 38 000 zł
41 x 51,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "T. Axentowicz"
Stan zachowania: niewielkie pofalowania płótna
Proweniencja
na krośnie fragment pieczęci magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie oraz oznaczenie: "397" (ołówkiem)