Pejzaż z makami
100 000 - 120 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
100 000 - 120 000 zł
68 x 97 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "I. Trusz"
Proweniencja