Pejzaż marynistyczny, 1921
10 000 - 12 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
10 000 - 12 000 zł
39,5 x 35 cm w świetle ramy
gwasz/tektura fakturowana
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1921"
Datowanie
1921
Stan zachowania: miejscowe uszkodzenie tektury
Proweniencja