38

Pejzaż marynistyczny, 1921

ID: 6065

10 000 - 12 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

39,5 x 35 cm w świetle ramy

gwasz/tektura fakturowana

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1921"

Datowanie

1921

Stan zachowania: miejscowe uszkodzenie tektury

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rezerwacja
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
15

Michał Wołodyjowski na stepie

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł