Scena z polowania, 1942
15 000 - 17 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
15 000 - 17 000 zł
34,8 x 49,5 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak / 1942"
Datowanie
1942
Proweniencja