57

Struktura szara

ID: 2655

4 000 - 6 000 zł

28 kwietnia 2016 godz. 19:30

23 x 33 cm w św. p-p

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. l. g.: JAN / BER / DYSZ / AK / 19 / 87 (ołówkiem)

Datowanie

1987