Struktura szara
4 000 - 6 000 zł
28 kwietnia 2016 godz. 19:30
Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie jako Lara Croft
4 000 - 6 000 zł
23 x 33 cm w św. p-p
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. g.: JAN / BER / DYSZ / AK / 19 / 87 (ołówkiem)
Datowanie
1987