55

Inside A4

ID: 2631

7 100 zł

8 000 - 10 000 zł

28 kwietnia 2016 godz. 19:30

50,4 x 55,9 cm

relief/ płyta, tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: M Abakanowicz 85 (ołówkiem)

Datowanie

1985

  Artysta realizuje się przede wszystkim w obszarze fotografii i filmu eksperymentalnego. Zajmuje się sztuką nowych mediów, w tym net-art. Obiekt „Inside A4” przełamuje typową dla Konarta konwencję artystyczną. Autor studiował w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, a następnie na Ryerson University w Toronto. Jest uczestnikiem licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych (w połowie lat 80. m. in. w Lublinie i Monachium). Prace artysty znajdują się w kolekcjach Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, New Museum w Nowym Jorku.

na odwrocie napis: Tomasz Konart „Inside” 1985 A4