67

Portret podwójny

ID: 2714

8 000 - 10 000 zł

28 kwietnia 2016 godz. 19:30

; 46,5 x 56,5 cm w świetle ramy

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: J. Robakowski / 80

Datowanie

1980