Świt
14 000 - 18 000 zł
28 kwietnia 2016 godz. 19:30
Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie jako Lara Croft
14 000 - 18 000 zł
42,5 x 100,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "JGrubiński"
na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Polskiej z opisem: No 50 Autor Grubiński / Tytuł Rodzaj dzieła
Warszawski malarz przełomu XIX i XX wieku, uczeń Jacka Malczewskiego i Raphaëla Collina. Sentymentalne pejzaże stanowiły najważniejszy temat jego obrazów. „Pejzaż o świcie” to przykład malarskiego zachwytu nad przyrodą.