Abstrakcja z zielenią
6 000 - 8 000 zł
28 kwietnia 2016 godz. 19:30
Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie jako Lara Croft
6 000 - 8 000 zł
37,5 x 47 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. g.: "Erna Rosenstein"