52

Abstrakcja z zielenią

ID: 2619

6 000 - 8 000 zł

28 kwietnia 2016 godz. 19:30

37,5 x 47 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. g.: "Erna Rosenstein"