Na targ
4 000 - 5 000 zł
28 kwietnia 2016 godz. 19:30
Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie jako Lara Croft
4 000 - 5 000 zł
32 x 45 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "S.Gibiński"
Akwarela była podstawową techniką malarską stosowaną przez Stanisława Gibińskiego. Sceny rodzajowe, zimowe pejzaże, polowania stanowiły główne motywy uwieczniane przez artystę. Widać w nich nawiązania do malarstwa Juliana Fałata i Leona Wyczółkowskiego.