Dama z apaszką
25 000 - 30 000 zł
28 kwietnia 2016 godz. 19:30
Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie jako Lara Croft
25 000 - 30 000 zł
83 x 65,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Rubczak"
Portrety w malarstwie Jana Rubczaka pojawiały się sporadycznie. „Damę z apaszką” można więc traktować jako pracę unikalną. Wśród znanych portretów olejnych tego malarza znajduje się np. wizerunek Lucjana Rydla.