Góry jesienią
10 000 - 12 000 zł
28 kwietnia 2016 godz. 19:30
Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie jako Lara Croft
10 000 - 12 000 zł
48,5 x 60 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: Józef Krzyżański / 1965
na odwrocie napis (częściowo czytelny): Wilczak bez… / koniec września / 20 x 30 z parkiem brązowym