18

Góry jesienią

ID: 2412

10 000 - 12 000 zł

28 kwietnia 2016 godz. 19:30

48,5 x 60 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: Józef Krzyżański / 1965

na odwrocie napis (częściowo czytelny): Wilczak bez… / koniec września / 20 x 30 z parkiem brązowym