Wszyscy kochamy Pudelka – z cyklu: Piękno w sztuce
16 000 - 23 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
16 000 - 23 000 zł
90 x 89,7 cm
akryl/płótno
Datowanie
2008
napis na odwrocie: "Wszyscy kochamy / Pudelka / z cyklu / Piękno w sztuce / 2008 / Wielki Krasnal / The Krasnals"