Martwa natura z owocami
30 000 - 35 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
30 000 - 35 000 zł
39 x 46,5 cm
olej/deska
Dekoracyjny obraz jednego z najważniejszych polskich kolorystów. Umiejętności warsztatowe, doskonałe wyczucie barwy i motyw martwej natury – istotny w twórczości artysty, składają się na cechy charakterystyczne tej pracy.