Kompozycja kolorowa
5 000 - 8 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
5 000 - 8 000 zł
32,5 x 49 cm w świetle ramy
olej/deska
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Erna Rosenstein 1965"
Datowanie
1965