Światło III
600 - 800 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
600 - 800 zł
64 x 98 cm (wym. grafiki)
akwatinta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "MBiczak 2015"
Datowanie
2015
oznaczenie egzemplarza l. d.: "11/100"; napis dolny środek: "ŚWIATŁO III"