Niebo i ziemia III
2 500 - 3 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
2 500 - 3 000 zł
69 x 49 cm
pastel/papier
Sygnatura
sygn. p. d: "Leszek Misiak"
Datowanie
1992
dat. l. d.: "1992"; napisu dołu: "Niebo i ziemia"; na odwrocie napis: "LESZEK MISIAK / „NIEBO I ZIEMIA” / 1992"