Abstrakcja
4 000 - 5 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
4 000 - 5 000 zł
50 x 100,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M Dobosz / 2012"
Datowanie
2012