Akt
5 000 - 6 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
5 000 - 6 000 zł
62 x 47,5 cm w św. p-p.
pastel/papier
Sygnatura
sygn. monogramem i dat. p. d.: "MŁM / 1923."
Datowanie
1923
Dekoracyjny obraz utalentowanej uczennicy Jacka Malczewskiego zwraca uwagę dobrym opanowaniem warsztatu i kolorystycznym wyczuciem.