Wenecja
3 000 - 4 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
3 000 - 4 000 zł
38,3 x 50 cm
olej/płótno
napis na odwrocie: "F.Nerly"; napis na blejtramie: "Palazzo Pisani" (?)