Wednesday
5 000 - 6 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
5 000 - 6 000 zł
110 x 110,2 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "AQUALOOPA"
na odwrocie napis: "AQUALOOPA / IGOR CHOŁDA / WEDNESDAY / AKRYL / 2.14"