Z cyklu: Stroje krakowskie 2
6 500 - 7 500 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
6 500 - 7 500 zł
38,7 x 21 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "A. Setkowicz"
na odwrocie nalepka firmy ramiarskiej w języku angielskim