Kompozycja czarno-biała
7 000 - 9 000 zł
10 czerwca 2015 godz. 19:00
7 000 - 9 000 zł
125 x 95 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "Tomasz Baran / 2012"
Datowanie
2012