44

Wszyscy chcą żyć

ID: 693

2 500 - 3 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

100 x 100 cm

technika własna/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu krosna: "Hajdamowicz 2017"; sygn. na prawym boku krosna: "HK"

napis u dołu krosna: Wszyscy chcą żyć