Wszyscy chcą żyć
2 500 - 3 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
2 500 - 3 000 zł
100 x 100 cm
technika własna/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu krosna: "Hajdamowicz 2017"; sygn. na prawym boku krosna: "HK"
napis u dołu krosna: Wszyscy chcą żyć