15

Katedra św. Jana w Warszawie przed 1939 rokiem

ID: 616

2 500 - 3 500 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

32,7 x 23,5 cm w św. p–p.

gwasz, akwarela/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Wł. Chmieliński"

na odwrocie stempel warszawskiego salonu sprzedaży: OBRAZY – kupno i sprzedaż / ANTONI PARKOT / W-wa, Al. Jerozolimskie 27