Z cyklu: Witraże, 1974 Dżungla ludzka, Jaskółka (Zniszczona cywilizacja)
7 000 - 10 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
7 000 - 10 000 zł
ok. 47,8 × 65 cm
litografia barwna/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Datowanie
1974
oznaczenie egzemplarza l. d.: 201/250 (ołówkiem);
znak wodny l. d.: ARCHES / FRANCE
Literatura:
– Albert Field: s. 179, nr 76–2, D;
– Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 158–160, nr 1445.