32

Universum

ID: 663

10 000 - 12 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

29,6 x 41,6 cm

tusz chiński lawowany/papier

Sygnatura

sygn., dat. i opisany p. d.: "(UNIVERSUM) 2003 M Abakanowicz" (ołówkiem)

Datowanie

2003

na odwrocie nalepka z opisem: Abakanowicz Magdalena / „Universum 2003” / tusz chiński lawowany / 30 x 42