32

Universum

ID: 663

10 000 - 12 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

29,6 x 41,6 cm

tusz chiński lawowany/papier

Sygnatura

sygn., dat. i opisany p. d.: "(UNIVERSUM) 2003 M Abakanowicz" (ołówkiem)

Datowanie

2003

na odwrocie nalepka z opisem: Abakanowicz Magdalena / „Universum 2003” / tusz chiński lawowany / 30 x 42

Portret starca

Cena wylicytowana: 19 000 zł

Dzieci

Cena wylicytowana: 15 000 zł
4

Dziewczyna

Cena wylicytowana: 6 000 zł
5

Głowa konia

Cena wylicytowana: 13 500 zł
7

Pejzaż nadmorski

Cena wylicytowana: 9 000 zł
9

Siostry

Cena wylicytowana: 41 000 zł
12

Spotkanie

Cena wylicytowana: 7 000 zł
19

Bomba

Cena wylicytowana: 1 800 zł
23

Uroki czerwieni

Cena wylicytowana: 24 000 zł
24

Faza dynamiczna

Cena wylicytowana: 140 000 zł
25

Informel

Cena wylicytowana: 140 000 zł
26

Żywioły

Cena wylicytowana: 27 000 zł
27

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 8 000 zł
29

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 8 500 zł
30

Abstrakcja koloru

Cena wylicytowana: 14 000 zł
37

Cena wylicytowana: 8 000 zł
41

Dwie stele

Cena wylicytowana: 16 000 zł
42

Robotnik

Cena wylicytowana: 2 500 zł
43

Barry Lyndon

Cena wylicytowana: 6 000 zł
44

Wszyscy chcą żyć

Cena wylicytowana: 2 000 zł
45

Epifania

Cena wylicytowana: 10 000 zł
47

Ręce

Cena wylicytowana: 10 000 zł
53

Translation noir

Cena wylicytowana: 1 000 zł
59

Roślina

Cena wylicytowana: 3 900 zł
60

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 1 900 zł
61

Umiarkowany entuzjazm

Cena wylicytowana: 1 200 zł