40

Transformacja (D) 2

ID: 686

9 800 zł

10 000 - 12 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

167,8 x 95,5 cm

olej/pianka lateksowa

Datowanie

1985

na odwrocie: "MIROSŁAW DUCHOWSK / -DUCH- / HIRSZFELDA 12/31 / WARSZAWA-POLAND / TRANSFORMACJA (D) 2 1985 / (LATEX)"