Transformacja (D) 2
10 000 - 12 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
10 000 - 12 000 zł
167,8 x 95,5 cm
olej/pianka lateksowa
Datowanie
1985
na odwrocie: "MIROSŁAW DUCHOWSK / -DUCH- / HIRSZFELDA 12/31 / WARSZAWA-POLAND / TRANSFORMACJA (D) 2 1985 / (LATEX)"